top of page

Erasmus project "Paper"


Afgelopen week vond in Athene de start plaats van het internationale project 'power of paper'. Onze school werkt de komende twee jaar samen met scholen uit Duitsland, Estland, Griekenland, Italië, Polen, Schotland, Spanje en Turkije. Gedurende deze jaren vinden er op allerlei manieren uitwisselingen plaats tussen de deelnemende scholen. Leerkrachten gaan bij elkaar op bezoek, leerlingen nemen deel aan workshops in andere landen en er wordt bij elkaar 'in de keuken' gekeken door e-twinning, mailen, het sturen van kaarten en het uitwisselen van lessen, foto's, filmpjes en ervaringen. Met en van elkaar leren in de breedste zin van het woord, in een taal die van de meesten niet hun moedertaal is. Een enorm leuke uitdaging die goed aansluit bij onze ontwikkelingen op het gebied van Engels en internationalisering. Gedurende het project wordt er een prikbord ingericht in het kader van 'power of paper' om iedereen op de hoogte te houden van wat we doen. In maart komen alle scholen met enkele leerkrachten bij ons op bezoek om verder te werken aan het project.


bottom of page